15936849_10212500118001317_3909690065292052085_o

V novom roku sa predstavili takmer všetky regionálne tímy okrem mladšej prípravky.

Mužské Béčko si po sviatkoch z chuti zastrieľalo proti White Eagles a zvíťazilo pomerom 1:43. Výsledok treba brať s rezervou, nakoľko družstvo nastúpilo s minimálnym počtom hráčov 6+1. O týždeň neskôr sa predstavilo v Malackách proti Gajarom a potvrdilo rolu favorita. Hlavne zásluhou zlepšenej hry v tretej tretine zvíťazilo 6:14. Juniori len nedávno rozbehli svoju súťaž a už odohrali aj druhý zápas v poradí. Tento krát proti favoritovi zo Záhorskej Bystrice ťahali za kratší koniec a podľahli mu 9:0. Strelecky sa tak nedokázal nik presadiť napriek niektorých dobrým šanciam. Dorastenci mali za súpera Florpédo – white, ktorému chceli odplatiť prehru 5:3 z 12.11.2016. Aj napriek oklieštenej zostave sa im to nakoniec podarilo a revanšovali sa súperovi víťazstvom 5:4. S rovnakým súperom mali do činenia aj starší žiaci. Výborné postavenie v tabuľke si mohli polepšiť avšak svojmu protivníkovi podľahli aj vďaka inkasovaným štyrom gólom v druhej tretine pomerom 5:0. Dobre hrajúci mladší žiaci odohrali ďalší miniturnaj v poradí, kde sa konfrontovali so súpermi Snipers-orange a Gajary. Proti prvému menovanému podľahli tesne 4:3 a proti Gajarom rovnako nedokázali uspieť a podľahli 6:2. Ako posledná kategória zasiahla staršia prípravka, ktorá po prvý krát dokázala vyhrať svoj miniturnaj. Po víťazstvách 5:7 proti Snipers a 6:9 proti Záhorskej Bystrici sa tak tešili so sladkého ocenenia.