Ženy vstúpili do sezóny 2017/2018 úspešne

fnbnb

Prvý zápas sa odohral na domácej palubovke v hale prof. Rovného na FTVŠ.

Nervozita z úvodného zápasu zväzovala obom súperkám ruky na hokejkách a tak mnoho šancí ostalo nevyužitých zo začiatku zápasu. Škrt tomu urobila Pienčaková, ktorá otvorila skóre v 10. minúte. Domáce hráčky sa viacej uvoľnili a za 2 minúty a 11 sekúnd už bolo 3:0. Do šatní sa odchádzalo za stavu 4:1 kedy hosťujúce hráčky kontrovali jediným presným zásahom. Druhá tretina priniesla rovnaký florbal, množstvo šancí ostávalo nevyužitých avšak zopakovalo sa skóre z úvodnej časti hry. Záverečná fáza sa niesla v duchu pohodlného vedenia a to znamenalo poľavenie nielen v útoku ale aj v obrane Hurikánu. Výsledok nakoniec mohol byť aj trošku vyrovnanejší. Hráčkami zápasu sa stali s celkovou bilanciou Adriána Pienčaková 3+1 a Petra Gešová 0+4.